Styczeń 29, 2018

Spotkanie z posłem!

O Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy (ZPRE) jak i o swojej pracy w nim opowiadał nam pan Killion Munyama – polityk, poseł, doktor habilitowany nauk ekonomicznych.

8 stycznia przeprowadził dla młodzieży wykład w naszej szkole – Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim.

Przekazał on wiele nowych informacji młodzieży uczestniczącym mi.n o ów wymienionym ZPRE czyli jednym z dwóch głównych organów statutowych Rady Europy, o tym jak wygląda takie spotkanie, o tym, że językami którymi się rozmawia są język Angielski oraz Francuski.

Pytał on również młodzież, wynagradzając za dobre odpowiedzi. Myślimy iż wykład był bardzo pouczający i ciekawy oraz chętnie posłuchalibyśmy więcej.

Gorąco zapraszamy na więcej informacji z wydarzeń na naszą stronę!!