Grudzień 19, 2018

„Wietnam słodko-gorzki”

Dnia 04.12.2018 grupa uczniów należących do klubu Eurofan uczestniczyła w spotkaniu „Wietnam słodko-gorzki” prowadzonym przez dziennikarza, reportażystę oraz korespondenta wojennego – Andrzeja Mellera. Pan Andrzej opisał swoje życie w kraju milionów motocykli, opowiedział w jaki sposób zdobywał materiały do książki pt. „Czołem, nie ma hien”. Przy okazji dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek z historii Wietnamu. Spotkaniu towarzyszył pokaz zdjęć wykonanych przez Pana Mellera, które pozwoliły poczuć klimat pięknych miejsc. Było to dla nas bardzo miłe i ciekawe doświadczenie. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w takim wydarzeniu.